Ona twierdzi, że jest w Twoim domu, a jeśli nie ona to jej siostra, kuzynka czy koleżanka.  Mowa o małej, niepozornej nakrętce  od butelek po napojach, po płynie do płukania, czy buteleczce po lekarstwie.

Nakrętka twierdzi, że ma dużą moc, pomimo że jest tak mała, jednak by jej zdolności mogły się ukazać potrzebuje ona Twojej pomocy.

Jeśli trafi do kontenera ze śmieciami i powędruje na wysypisko jej  moc nigdy się nie ujawni, natomiast jeśli wrzucisz ją do specjalnego pojemnika przeznaczonego do zbiórki nakrętek lub przekaż bezpośrednio nam będzie mogła działać.

 

Każda nakrętka dzięki Tobie może pomóc, gdyż wartość setek kilogramów zebranych w ten sposób to realne pieniądze, które przeznaczone są na pomoc w edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

 

 

 

Jeśli chcesz wesprzeć naszą fundację i zadbać o ekologię możesz to zrobić poprzez zbieranie i przekazywanie nam plastikowych nakrętek i kapsli. Dlatego też w szkołach organizujemy zbiórki, a w sklepach stawiamy stopniowo pojemniki z naszym logo gdzie można wrzucać nakrętki.

 Jeśli masz nakrętki i chciałbyś nam je przekazać, napisz lub zadzwoń, chętnie je odbierzemy.

Tu znajdziesz miejsca, w których możesz zostawić nakrętki.