Kluby Malucha

kluby malucha:
W naszych Klubach będziemy spędzać czas z maluchami w kameralnych grupach 10-12 osobowych, które pozwolą nam i naszym współpracownikom prowadzić dzieci indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb każdego z nich.

Chcemy aby dzieci uczyły się bawiąc, poprzez wykorzystywanie metod Domana uczyły się czytania i matematyki.

Również miały możliwość poznawać dwa języki obce, zadbamy także o to by mogły rozwijać się poprzez stymulację ruchową – z wykorzystaniem metod Weroniki Sherborne i nauki pływania.

Pragniemy aby rodzice mogli uczestniczyć i tworzyć wspólnie z nami klimat przyjazny rozwojowi.

Poszukujemy lokalu użytkowego na Naramowicach w Poznaniu dla pierwszego „Klubu Malucha”.

Jeśli ktoś dysponuje własnym i chce udostępnić lub ma wiedzę na ten temat prosimy o kontakt.