DLA DZIECI

dla dzieci:

Droga Mamo, Drogi Tato

Choć jestem jeszcze mały wzrostem, chcę Was prosić abyście przez chwilę popatrzyli na świat moimi oczami.

Bardzo Was kocham, jesteście dla mnie cały moim bezpieczeństwem i wiem, że chcecie dla mnie tego co najlepsze.

Najchętniej spędzam czas z Wami , na zabawie, przytulaniu i uczeniu się od Was – bo jesteście tacy mądrzy i wspaniali.

Opowiem Wam o tym co bardzo lubię robić.

Każdego dnia odkrywam moje ciało, ręce, nogi, które pozwalają mi robić tyle wspaniałych rzeczy – mogę chodzić, chwytać zabawki, mogę Was dotknąć, mogę przesuwać różne przedmioty.

Mój umysł jest otwarty i chłonny. Choć jeszcze nie potrafię wypowiadać całych słów i zdań, staram się z Wami komunikować, najlepiej jak tylko potrafię, choć czasem się denerwuję gdy mnie nie rozumiecie.

Wiele rozumiem i z zainteresowaniem odkrywam piękny świat dookoła mnie.Lubię też eksperymentować i poznawać nowe miejsca i inne dzieci.

Lubię się bawić i uczyć poprzez zabawę. Dlatego jeśli musisz mnie gdzieś zostawić na kilka godzin każdego dnia, proszę zrób to w miejscu dla mnie przyjaznym i miłym gdzie będę mógł robić to co lubię w sposób twórczy i bezpieczny. Gdzie będę mógł się bawić i uczyć, gdzie będzie mi dobrze.

Jeżeli potrzeby Twojego dziecka są dla Ciebie ważne i chcesz aby mogło się rozwijać w sposób spójny, a zarazem z wykorzystaniem sprawdzonych i skutecznych sposobów zapraszamy do zapoznania się z naszymi działaniami!!